ATELIER LIWSKA EMILIA

logo_bokZawartość

Zawartość

Witamy w Atelier Liwska Emilia!

    Atelier Liwska Emilia to salon fryzjerski działający na rynku od ponad 10lat. W Naszym salonie pracuje młody zgrany team. Cechuje Nas kreatywność, precyzja i zaangażowanie.

    Dobro klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dbamy o to, aby usługi, które świadczymy były wykonywane na najwyższym poziomie z należytą dokładnością. Udzielmy fachowych porad klientom, przed każda usługa przeprowadzamy indywidualną konsultację, doradzamy w kwestii doboru fryzury, koloryzacji.

Współpracujemy z renomowanymi firmami: Goldwell, Wella, La Biosthetique, Joicko.

    Współpracujemy z gabinetem kosmetycznym Atelier Kosmetyczne Marta Woźniakowska. Świadczymy usługi z zakresu: manicure, pedicure, depilacja, zabiegi. Nasz profesjonalny personel dba o zdrowie higienę i pielęgnacje ciała. Posiadamy certyfikaty potwierdzające przeszkolenie personelu w dziedzinie zabiegów, które Państwu oferujemy. Jesteśmy wyposażeni w nowoczesna aparaturę, a także profesjonalne kosmetyki. Przed każdym zabiegiem przeprowadzamy profesjonalną konsultację oraz diagnostykę, wszytko po to, aby uzyskać efekt  oczekiwany przez klienta.

    Dbamy również o piękne, zadbane dłonie, stopy i  paznokcie. W stylizacji paznokci cechują nas zdolności manualne w zdobnictwie i zmysł estetyczny. Wykonujemy przedłużanie paznokci metodą akrylową, żelową zarówno na naturalnej płytce jak i na tipsie czy szablonie. Ponadto proponujemy Państwu popularne w ostatnim czasie hybrydy. Pracujemy na kometkach firm tj.; INDIGO, SEMILAC, SESDERMA, Dr. Spiller

Często uczestniczymy w branżowych szkoleniach, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 Odwiedź nasz salon i pozwól naszym wyjątkowym stylistom, kosmetologom i estetykom zająć się Tobą.